Dlaczego warto podjąć współpracę z Just Home?

Aktualnie chciałam mieć swój własny kominek, jednak dotychczasowe warunki mieszkaniowe mi na to nie pozwalały. Z tego też względu, zdecydowałam się na bardzo ciekawe rozwiązanie. Po prostu zapytałam o poradę i poprosiłam o pomoc od A do Z fachowców z Just Home https://just-home.com.pl/kominek-narozny/. Nieco wcześniej moja siostra stała przez podobnym problemem i również jej pomogli. Z tego też względu, kiedy przeprowadziłam się do swojego nowego domu, zadzwoniłam i umówiłam się na rozważenie propozycji.

Jakiś czas temu  natrafiłam na ofertę  fachowców, jakimi są pracownicy firmy Just Home. Jak się okazało, zapewnili mi oni fachowe doradztwo z zakresie rozwiązań, jakie oferują. Bez zbędnych haczyków, przedstawili mi składowe oferty, które ich zdaniem były dla mnie najlepsze.

Efekt przerósł moje oczekiwania. Zacznę od tego,  że współpraca ułożyła się naprawdę doskonale. Rozpoczęliśmy od stworzenia darmowej wizualizacji 3D z uwzględnieniem moich wymagań, jakie postanowiłam przekazać firmie w trakcie naszej rozmowy.

Następnie, przystąpiliśmy do wyboru materiałów i ten proces również przebiegł moim skromnym zdaniem błyskawicznie.

Ponadto, sam montaż leżał już w gestii fachowców i i tym razem stanęli oni na wysokości zadania. Po namyśle wybrałam kominek gazowy. Stwierdziłam, że będzie on dobrym rozwiązaniem, ze względu na fakt, że mam ograniczone miejsce w swoim salonie, a najbardziej zależało mi na efekcie nietuzinkowego klimatu https://just-home.com.pl.

CZYTAJ TAKŻE:   Budowa domów w Rybniku – jak zrealizować swoje marzenie?

Dzięki zainstalowaniu kominków gazowych zyskujemy uniwersalność, pozwalającą na dopasowanie do potrzeb i możliwości technicznych nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej kominki gazowe dają większą swobodę w odprowadzaniu spalin właśnie z tego też względu klienci często decydują się na tego rodzaju alternatywę.

Ogromnym atutem jest fakt, że przypominają one do złudzenia tradycyjny kominek, a mimo to jest z nimi znacznie mniej  obowiązków. Producenci wkładów starają się ostatecznie upodobnić do kominków opalanych drewnem, na przykład dzięki wyłożeniem palenisk ceramicznymi  sztabkami drewna.

Ponadto gazowe wkłady wykorzystywane w kominkach gazowych są wyposażone w kilka rodzajów zabezpieczeń co zupełnie niweluje ryzyko jakichkolwiek szkód. Umieszczone wewnętrzną kominków gazowych czujniki badają parametry spalania na różnych etapach procesu palenia nie pozwalając na stworzenie sytuacji w bardzo niebezpiecznych, a gaz niezbędny do użytkowania kominków możliwych do pozyskiwania w butli lub w tradycyjnej formie.  Just Home gwarantuje jakość i profesjonalizm, gdyż działają na rynku od 2008 roku. W ciągu 10 lat doświadczenia mogą poszczycić się wieloma bardzo ambitnymi i perfekcyjnym i realizacjami. Szybko poszerzając swoją ofertę i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oferując kompleksowe usługi w zakresie budowy kominka. W ofercie znajdziecie Państwo kominki nowoczesne https://just-home.com.pl/kominki-gazowe/, klasyczne, rustykalne instalacja dgp, a także obudowy kominkowe.


Materiał zewnętrzny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz