TECElux mini – przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu

Do rodziny produktów produkowanych przez firmę TECE dołączył zgrabny przycisk spłukujący wyposażony w przycisk ruchu. Jest to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne, higieniczne i estetyczne rozwiązania. 

Obecnie producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają w swoich produktach na inteligentne rozwiązania mające na celu ułatwienie wykonywania codziennych czynności. To także ukłon w kierunku luksusu, na który każdy może sobie pozwolić.

TECElux mini przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu: wygoda

Jak informuje producent, firma TECE, jej nowy produkt, czyli szklany przycisk spłukujący, łączy w sobie wysokiej jakości technologię oraz klasyczny, minimalistyczny design. Ponadto wyposażono go w czujnik ruchu, więc może być obsługiwany bezdotykowo. Posiada także nowoczesną technologię LED, która podświetla kontury klawiszy. Kontury przycisków podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika.

Produkt wyróżnia się ekstrapłaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

CZYTAJ TAKŻE:   Jak efektownie ogrzewać strefy relaksu?

TECElux mini przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu: programowanie

Aby zaprogramować przycisk i zmienić jego ustawienia elektroniczne, które dopasujemy do naszych indywidualnych wymagań, wystarczy, że użyjemy pilota. Mamy możliwość zaprogramowania takich funkcji jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy, że zbliżymy się  do elektroniki – do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierujemy pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybierzemy odpowiedni przycisk na pilocie.

fot. TECE

1 Komentarz

Dodaj komentarz