Aranżacja pokoju dziecka i nastolatka – pomysły

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Dzieci uwielbiają dzięki niej przenosić się w magiczny świat. Bez trudu lecą na księżyc lub przechadzają się po zamkowych komnatach. Warto stworzyć im więc dobrą przestrzeń do zabawy w ich pokojach. 

Do zrealizowania aranżacyjnych pomysłów będziemy potrzebowali inwencji twórczej oraz odpowiednich materiałów. Jednymi z nich mogą być farby z kolekcji Tikkurila Kids Style.

Aranżacja pokoju dziecka i nastolatka – lustereczko, powiedz przecie…

Iście książęcy efekt możemy osiągnąć sięgając po perłową farbę Tikkurila Taika Pearl Paint. Jest ona pomocna do stworzenia dekoracji w odcieniach złota bądź srebra z połyskliwym wykończeniem. Farba przeznaczona jest zarówno do malowania ścian, jak i mebli, ram oraz framug wykonanych z drewna i metalu.

CZYTAJ TAKŻE:   Skrzynki drewniane na owoce - jak zrobić z nich stolik?

Jeśli chcemy osiągnąć efekt blasku, wówczas pomocna do tego będzie nam półprzezroczysta perłowa lazura Tikkurila Taika Pearl Glaze. Utworzy ona dekoracyjną powłokę, podkreślającą kolor pokrytej powierzchni. By uzyskać jak najlepszy efekt, warto dobrać kolor laserunku możliwie najbardziej zbliżony do odcienia farby podkładowej.

Aranżacja pokoju dziecka i nastolatka – kosmos

Pomieszczenie urządzone w kosmicznym stylu może spodobać się zarówno maluchowi, jak i nastolatkowi. Aby przenieść dzieci do świata planet i gwiazd można namalować na ścianie okrągły księżyc. Pomocna do tego będzie nam srebrna farba Tikkurila Taika Pearl Paint. Następnie możemy pokryć go przezroczystym fluorescencyjnym laserunkiem Tikkurila Taika Glow, który tworzy efekt świecący w ciemności, utrzymujący się do sześciu godzin.

Pomysł na aranżację pokoju dziecka i nastolatka

fot. Tikkurila

2 Komentarze

Dodaj komentarz