Szuflada grzewcza Siemens – element innowacyjnej kuchni

Do rodziny produktów marki Siemens dołączyła szuflada grzewcza. Urządzenie dobrze radzi sobie zarówno w podgrzewaniu naczyń, jak i utrzymywaniu ciepła potraw. 

Nowa szuflada od Siemensa ma 14 cm wysokości i zmieści się w kompletnej zabudowie kuchennej.

Szuflada grzewcza Siemens – ciepłe potrawy i naczynia

Urządzenie jest pomocne w gotowaniu. Możemy w nim przygotować np. ciasto na pizzę (pozwolić mu wyrosnąć), pieczywo, czy też utrzymać temperaturę już przygotowanych dań.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż szuflada dobrze sprawdza się także przy podgrzewaniu naczyń. Nie od dziś wiadomo, że np. podgrzane filiżanki do temperatury podobnej zaparzaniu zarówno utrzymują odpowiednie ciepło kawy czy herbaty, jak również rozwijają głębie ich smaku.

CZYTAJ TAKŻE:   Jak efektownie ogrzewać strefy relaksu?

Szuflada grzewcza Siemens – ponadczasowa aranżacja

Jak zapowiada producent, nowa szuflada grzewcza prezentowana w ramach serii sprzętów do zabudowy iQ700 odpowiada nie tylko wymogom współczesnego design’u, jak również ułatwia podstawowe prace w kuchni. Charakteryzuje się minimalistyczną formą, która pozwana na modułową zabudowę zarówno samodzielnie, jak i bezpośrednio pod innym sprzętem z zachowaniem spójności linii projektu.

System otwierania push&pull front szuflady jest jednolity, a ponadczasowe kolory: czerń oraz biel umożliwią dowolny dobór aranżacji nowoczesnej kuchni.

Nowa szuflada grzewcza Siemens

źródło: Siemens

1 Komentarz

Dodaj komentarz