Kuchnia na zamówienie – w jaki sposób powstaje?

jak powstaje kuchnia na zamowienie

Kuchnia na zamówienie to coraz częściej wybierana opcja. Pozwala ona na realizację najbardziej śmiałych i twórczych założeń. Umożliwia też dopasowanie zabudowy kuchennej do dostępnego metrażu. Dzięki fachowej pomocy ze strony stolarza można pokusić się o realizację półokrągłej wyspy, eleganckiej witrynki czy zabudowy sprzętu AGD. W jaki sposób powstaje kuchnia na zamówienie?

Kuchnia na zamówienie – jak przebiega ten proces?

Kuchnia na zamówienie to meble wykonane na wymiar, które są dostosowane do dokładnych specyfikacji klienta. Zazwyczaj są projektowane i wykonywane przez stolarza, który współpracuje z klientem, by stworzyć unikalną i funkcjonalną zabudowę. Powinna ona w jak najlepszy sposób odpowiadać na potrzeby danego użytkownika. Stolarz dokona pomiarów przestrzeni kuchennej, a następnie stworzy projekt, który będzie pasował do wizji klienta. W zależności od stopnia złożoności projektu specjalista może użyć różnych materiałów, takich jak drewno, metal czy szkło. Te dwa ostatnie elementy występują zwłaszcza wtedy, gdy w danej zabudowie kuchennej ma pojawić się witryna na alkohole, zastawę stołową czy kieliszki. Po zatwierdzeniu projektu przez klienta stolarz przystępuje do jego wykonania, zwracając szczególną uwagę na detale. Po zakończeniu cięcia, oklejania i montażu całość jest gotowa do użytku. 

CZYTAJ TAKŻE:   Fronty lakierowane - dlaczego warto na nie postawić?

Meble na wymiar – świetna opcja dla wymagających 

Meble na wymiar to idealna opcja, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i nadać swojemu domowi indywidualnego charakteru. Umożliwiają one dokładne dostosowanie mebli do potrzeb użytkowników, dzięki czemu idealnie wpasowują się w dostępną przestrzeń. Dzięki meblom na wymiar można dobrze wykorzystać swój metraż oraz spersonalizować je pod kątem swoich upodobań, a przy tym dopasować do każdego stylu. Warto ponieść dodatkowe koszty, ponieważ współpraca z firmą stolarską pozwala stworzyć niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju mebel, którego nie znajdzie się nigdzie indziej. Tak wykonane meble są trwałe i pięknie się prezentują. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz