Pierwotny rynek nieruchomości w Poznaniu

Poznań jest stolicą Wielkopolski i jednym z największych miast w Polsce. Skrajnie niskie bezrobocie na poziomie 2-3 proc. sprawia, że chętnych na mieszkanie w tym mieście nie brakuje. Jak wygląda tu pierwotny rynek nieruchomości?

Znakomite warunki do życia

W Poznaniu mieszka około 540 tys. osób. Prężnie rozwija się tu przemysł i wiele gałęzi gospodarki. Odbywają się imprezy wystawiennicze w skali międzynarodowej. Pracy nie brakuje – pracodawcy narzekają na braki w swoich kadrach. Wszystko to sprawia, że warto tu zamieszkać, a motywacją do tego mogą być inwestycje deweloperskie powstające w najbardziej urokliwych miejscach w stolicy województwa wielkopolskiego.

Koszty zakupu nowych mieszkań w Poznaniu

Barierą, która może być trudna do pokonania dla niektórych kupujących w przypadku pierwotnego rynku nieruchomości, jest cena mieszkań. Poznań znajduje się w pierwszej piątce miast, które oferują nowe mieszkania w najwyższych cenach. Jednak ceny nieruchomości pierwotnych są dużo niższe niż na przykład w Warszawie.

CZYTAJ TAKŻE:   W jakich pomieszczeniach warto rozważyć montaż tapicerki ściennej?

Najtańsze lokale znajdują się w takich dzielnicach jak Ostrów Tumski – Środka – Zawady -Komandoria, Starołęka- Minikowo-Marlewo oraz Morasko – Radojewo.

Gdzie warto kupić mieszkanie w Poznaniu?

W stolicy Wielkopolski wciąż powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Deweloperzy oferują poznaniakom i przyjezdnym ciekawe lokalizacje. Luksusowe mieszkania w Poznaniu kupimy między innymi przy ulicy Karpiej 22.

To inwestycja prowadzona przez dewelopera red-co.net obejmująca kompleks trzech wielorodzinnych obiektów mieszkalnych „Karpia 22”. W ofercie dewelopera znajdują się eleganckie mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, z dużymi balkonami. Dzielnica ma wiele atutów – jest spokojna i cicha, co zapewnia mieszkańcom relaks z dala od centrum. Otoczenie inwestycji to tereny zielone, pełne kwiatów i drzew. Nie bez znaczenia dla kupujących będzie i to, że Karpia 22 jest doskonale skomunikowana ze śródmieściem, ale jednocześnie daje ułatwiony dostęp do pięknych terenów podmiejskich. Dzielnica znajduje się aktualnie w fazie intensywnego rozwoju i dynamicznie poszerza swoją ofertę usługowo-handlową.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz