Zasady feng shui w sypialni

Stosowanie się do zasad feng shui w sypialni może wpłynąć na poprawę jakości naszego życia, przyniesie nam pomyślność i harmonię.

Feng shui to aranżacja przestrzeni w taki sposób, aby możliwe było zachowanie harmonijnego przepływu energii. Energia ta jest dynamiczna i przejawia się w 5 chińskich żywiołach. Są to: metal, woda, ogień, drewno oraz ziemia. Każdemu z nich przyporządkowane są określone kolory, liczby, kierunki geograficzne, pory roku czy stany emocjonalne.

Feng shui w sypialni

Aranżacja wnętrz z godnie z zasadami feng shui może poprawić stan energetyczny danego pomieszczenia. Zanim jeszcze zdecydujemy się na konkretny wystrój sypialni, należy przeanalizować kierunek, w jakim jest ona zwrócona. Od tego uzależniony będzie wybór elementów składających się na aranżację i dominującą kolorystykę wnętrza.

CZYTAJ TAKŻE:   Malowanie proszkowe i wyposażenie lakierni. Jak ochronić wrażliwe elementy?

Filozofia feng shui wskazuje na to, że nie tylko my mamy wpływ na przestrzeń, ale też aranżacja mieszkania kształtuje nas. Wystrój wnętrz uwzględniający zasady feng shui sowoduje, że zapanuje w nim idealna harmonia. Stosując się do jej zaleceń, stworzymy sypialnię, w której nie zabraknie dobrej energii!

Feng shui w sypialni

Feng shui w sypialni

Feng shui w sypialni

Feng shui w sypialni
źródło: Śnieżka

1 Komentarz

Dodaj komentarz