Angielski z native speakerem – Najistotniejsze zalety

nauka jezyka

O konwersacjach z native’ami mówi się obecnie sporo. Konwersacje realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym są szczególnie rozchwytywane. Nauka angielskiego z nativem, pod okiem dobrze przygotowanego nauczyciela, może zapewnić studentom nadzwyczajne benefity. Oto najistotniejsze zalety kursu języka angielskiego z native speakerem.

Nauka angielskiego z nativem to precyzyjna wymowa

W dzisiejszych czasach niełatwo orzec, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około kilkaset. Kiedy zachwyca Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera ze Stanów Zjednoczonych. Skoro Twoim aspiracją jest szkolenie brytyjskiej wymowy, znajdź native’ów pochodzących z UK.

Native poszerza Twoje horyzonty

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań, mogą być zdecydowanie krótszą, a w dodatku bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka języka angielskiego okazuje się bez porównania prostsza, gdy okazuje się, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

CZYTAJ TAKŻE:   POiD – Branża stolarki budowlanej chce zmian w zapisach Warunków Technicznych

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez lekcje z nativem (np. podczas kursu angielskiego online w TalkBack – https://talkback.pl) systematycznie poprawiasz swój język. Rozmawiając z obcokrajowcem doskonalisz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

W momencie kiedy lekcje prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego w języku polskim jest spora. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co szybko daje wspaniałe wyniki. Właściwy native speaker ma umiejętności, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Język angielski z nativem to kontakt z prawdziwym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z jakim masz kontakt, tym prędzej zrealizujesz swój plan. Zajęcia z native speakerem to rodzaj nauki, w której kreujesz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz