Donice z betonu – jakie wzory warto wybrać?

betonowe donice

Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że doniczki betonowe stały się hitem ostatnich lat. To nie powinno jednak nikogo dziwić, ponieważ mowa o rozwiązaniu, które niesie za sobą wiele zalet.

Wyjątkowe donice z betonu

Na wstępie trzeba zwrócić uwagę na wyjątkowość donice z betonu w Katowicach to zazwyczaj produkty, które należy określić unikatowymi. Można wręcz stwierdzić, że nie ma dwóch takich samych propozycji.

Nie sposób też nie wspomnieć o trwałości – beton nie podaje się warunkom atmosferycznym i do tego trudno mówić o podatności na uszkodzenia mechaniczne. Nie można również zapomnieć o wymaganiach pielęgnacyjnych – impregnacja nie jest konieczna. Podobnie można powiedzieć o pracochłonnym czyszczeniu – wystarczy płyn do mycia naczyń lub sucha szczoteczka. Dobrze też mieć świadomość tego, że mowa o czymś, co jest uniwersalne. Krótko mówiąc, struktura doskonale komponuje się z roślinnością.

Oczywiście można też mówić o dużej wadze, co skutkuje tym, że swoboda organizacji jest ograniczona. Niemniej jednak nigdy nie jest tak, że są same zalety. Zawsze trzeba liczyć się też z wadami. Nie wspominając o tym, że z problemami można przecież sobie radzić. Świetnym przykładem jest podstawa na kółkach – taka podstawa sprawi, że przesuwanie donicy od razu stanie się prostsze.

CZYTAJ TAKŻE:   Jak unikać u dziecka leczenia kanałowego?

Wzory donic z betonu

Jeżeli potrzebujemy donicy wykonanej z betonu, warto wziąć pod uwagę, że na rynku jest niesamowity wybór. Donice małe, duże, geometryczne czy takie, które mają ciekawe kształty. Istotne jest też to, że większość z nich ma podstawowe kolory – czerń, biel czy odcienie szarości. Zresztą wystarczy spojrzeć na propozycje, jakie ma producent betonu i wyrobów z betonu – Unipol Carbon-Steel.

Jakie wzory warto wybrać? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jaki sposób widzi się swoją przestrzeń. Wielkie wrażenie mogą wywrzeć niestandardowe wzory, jak i donice minimalistyczne. Pamiętajmy też o tym, że osoby sprzedające donice gwarantują (czy też powinny gwarantować) profesjonalne doradztwo. Doradztwo to forma pomocy, z której niekiedy po prostu trzeba skorzystać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz