Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż

Geometryczne kształty powróciły do łask w wystrojach wnętrz. W odpowiedzi na ten trend Ceramika Paradyż wprowadziła do swojej oferty nowe płytki ścienne. 

Nowe płytki są dostępne na rynku w kilku odsłonach: Attiya, Enya, Tonnes oraz Orrios.

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż – Attiya

Kolekcja Attiya składa się z tonalnych płytek bazowych w dwóch wersjach kolorystycznych oraz trzech geometrycznych dekorów, których grafika podkreślona została matowym wykończeniem. Attiyę wzbogacono także o prasowaną mozaikę w odcieniach brązu. Grafika płytek nawiązuje do motywów natury i utrzymana jest w ciepłej kolorystyce. Format kolekcji to 20 x 60 cm.

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż – Enya

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż Enya

Kolekcja Enya to ukłon w stronę miłośników natury oraz minimalistycznych rozwiązań. Bazę stanowią tu płytki o tonalnej powierzchni w kolorze złamanej bieli, cementowej szarości oraz przetartego brązu. Te same barwy tworzą „kalejdoskopowy” wzór dekorów.

CZYTAJ TAKŻE:   Modne dodatki do wnętrz 2020/2021 - sprawdź, co będzie na topie

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż – Tonnes

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż Tonnes

Kolekcja Tonnes składa się z jasnych, połyskujących płytek w kolorze białym i szarym. Inspirowana jest kulturą japońską. Uzupełniają ją tonalne elementy dekoracyjne – kratka oraz dwa wzory z geometrycznym motywem nawiązującym do sztuki origami. Jasne barwy w zestawieniu z subtelnymi wzorami wprowadzają do wnętrza spokój i elegancję.

Geometryczne płytki Ceramiki Paradyż – Orrios

Geometryczne płytki Ceramika Paradyż Orrios

Kolekcja Orrios to propozycja dla osób ceniących odważne, awangardowe rozwiązania. W jej skład wchodzą matowe płytki bazowe oraz mozaiki w odcieniach bieli i szarości. Całość uzupełniają inserta dostępne w trzech graficznych duetach. Można z nich układać pionowe pasy przypominające tapety lub szerokie poziome patchworki.

źródło: Ceramika Paradyż

1 Komentarz

Dodaj komentarz