Jakie zalety ma mikrocement gotowy do użycia Festfloorgo

dekoracje z mikrocementu

Festfloor Go to zupełnie nowy produkt, który świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Jest on bowiem gotowy do natychmiastowego użycia. Ta propozycja to jednoskładnikowy mikrocement, w płynnej formie. Wystarczy otworzyć opakowanie, wymieszać i już można nakładać na ściany, posadzki czy meble. Jest to z całą pewnością produkt dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują szybkiego i spektakularnego efektu. Wyróżnia się on szeregiem zalet, a to jedynie kilka z nich:

1. Oszczędzasz czas, a cały proces jest bardzo wygodny

Mikrocement gotowy do użycia stanowi oszczędność czasu i niebywałą wygodę. Otwieramy opakowanie, krótko mieszamy tak jak farbę i mamy możliwość równomiernego nałożenia produktu. W przypadku klasycznych mikrocementów potrzebujemy specjalną suchą masę, płynny polimer i barwnik. Aby nie wykorzystać ich wszystkich naraz musimy z dużą dokładnością odmierzać składniki, pilnować aby nie doprowadzić do zabrudzenia powierzchni i co najważniejsze dokładnie całość wymieszać za pomocą wiertarki i mieszadła. Jeśli będziemy nieprecyzyjni przy nakładaniu mogą powstać nieestetyczne plamy.

mikrocement jakie kolory

2. Wiele kolorów do wyboru

Gotowy mikrocement Fastfloor Go dostępny jest w wielu kolorach do wyboru. Są one wzorowane na standardowej palecie RAL. Dzięki temu łatwiej jest ustalać kolorystykę z architektami, mniej czasu poświęcamy na dopasowanie próbników. Produkt jest fabrycznie zapigmentowany w wielu odcieniach dlatego możemy wybrać i zakupić dowolną barwę, a następnie jedynie nałożyć na wybraną powierzchnię.

CZYTAJ TAKŻE:   Co warto wiedzieć o klamkach?

3. Odcień się zgadza

Istotną zaletą jest fakt, że pigment jest dodawany na etapie produkcyjnym. Dzięki temu mamy pewność, że sięgając po określony kolor zawsze otrzymamy taki sam odcień. Wykonawca nie musi sam dodawać pigmentu i odpowiednio go dozować, mamy gwarancję zawsze takiego samego efektu.

Mikrocement w połączeniu z drewnem

4. Wodoodporny

Mikrocement gotowy do użycia Festfloor Go zachował takie same właściwości, jak mikrocement dwuskładnikowy. Jest tak samo wodoszczelny, tak więc jego stosowanie może się z powodzeniem odbywać w mokrych pomieszczeniach, takich jak łazienki, kuchnie, pralnie, sauny czy baseny. Wodoodporność jest z pewnością cechą, na którą warto zwrócić uwagę, gdyż nie posiada jej z automatu każdy produkty imitujący beton.

5. Można wykorzystać tyle ile potrzeba, a reszta się nie zmarnuje

Wykonawcy pracujący z dwuskładnikowym mikrocementem musieli zawsze dokładnie odmierzać jego ilość. Jeśli rozrobili zbyt wiele, a mieli nałożyć np. jedną warstwę, to reszta stężała na dnie wiaderka i nie nadawała się już do użytku następnego dnia. W przypadku mikrocementu Fastfloor Go ten problem całkowicie znika. Używamy ile potrzebujemy i zamykamy opakowanie, które może posłużyć nam jeszcze nawet przez rok, bo tyle wynosi jego okres przydatności, i na pewno nic się nie zmarnuje. Mikrocement cena

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz