Kontener biurowy czy wynajmowane biuro. Co lepsze dla mikro firmy?

kontener biurowy

Kryzys z 2020 roku zdecydowanie zmienił rynek nieruchomości biznesowych. Firmy, które można określić mianem mikro stanęły przed wyborem, jaki rodzaj lokalu wybrać, aby spełnić własne potrzeby oraz oszczędzać pieniądze. Okazuje się, że bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem są kontenery biurowe.


Dużo firm w dobie kryzysu szuka oszczędności. Dokonywane są między innymi przeglądy firmowych budżetów oraz podejmowane decyzje dotyczące zmiany biur na mniejsze. W szeroko rozumianym „sektorze” biurowym bardzo często mamy do czynienia z dziwnym zjawiskiem, które polega na dysponowaniu bardzo dużą przestrzenią biurową, która nie jest wykorzystywana lub jest słabo wykorzystywana, a za którą trzeba płacić. Szczególnie dotkliwe jest to w przypadku najmniejszych firm, które nie dysponują tak dużym budżetem. Tu z pomocą przychodzi takie rozwiązanie, jak kontenery biurowe.

Dlaczego firmy miko stawiają na kontenery biurowe?

Mikro firmy bardzo często korzystają z oferty kontenerów biurowych, gdyż jest to oferta dopasowana bezpośrednio do ich potrzeb. Główną zaletą kontenerów biurowych, które chociażby można wynająć lub zakupić w firmie https://panelsystem.pl/ jest przede wszystkim wszechstronność. Kontenery tego rodzaju mogą być wykorzystane między innymi przez firmy, które działają w takich sektorach, jak:

CZYTAJ TAKŻE:   Letnie inspiracje - motywy kwiatowe na ścianie

– usługi (fryzjerskie, kosmetyczne, barberskie, kwiaciarnie),
– gastronomia,
– budownictwo,
– sprzedaż bezpośrednia,
– motoryzacja.

Dzięki otrzymanej przestrzeni do pracy będziemy mogli prowadzić swój biznes trzymając koszty w ryzach.

Zobacz także: https://deco24.pl/aranzujemy-male-biuro-o-czym-nalezy-pamietac/

Mobilność

Myśląc o kontenerach biurowych trudno nie wspomnieć o tym, że są one mobilne. To zdecydowanie oznacza brak stałego posadowienia i możliwość umieszczenia kontenera (po uzyskaniu odpowiedniej zgody z urzędu gminy) w dowolnym miejscu, np. najbardziej atrakcyjnym pod względem lokalizacji. Dobra „miejscówka” to znacznie większa szansa na zwiększenie sprzedaży.

Mniejsze koszty i łatwiejsze utrzymanie przestrzeni

Mniejsza przestrzeń biurowa to mniejsze koszty, a to przekłada się na firmowy budżet. Nie da się ukryć, że wynajem kontenera biurowego to również rozwiązanie tańsze, niż wynajem tradycyjnej przestrzeni biurowej, gdzie jeszcze dodatkowo dochodzi atrakcyjność lokalizacji. Mniejsza przestrzeń do pracy zmusza niejako do utrzymania porządku, odpowiedniej aranżacji, stosowania odpowiednich mebli.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz