Biuro w domu – jak wygospodarować na nie przestrzeń?

Praca w domu staje się coraz bardziej popularna, podobnie jak przystosowanie mieszkania do siedziby własnej firmy. Nie zawsze mamy jednak możliwość na wygospodarowanie gabinetu ze względu na mały metraż lokum. Przy odrobinie zaangażowania, można jednak stworzyć strefę biurową, jeśli wybierzemy odpowiednie systemy meblowe. 

Przestrzeń biurową można zaaranżować zarówno w salonie, jak i w sypialni, słowem – w dowolnym pomieszczeniu. Wystarczy wykorzystać odpowiedni system drzwi, półek oraz innych mebli, aby stworzyć komfortowe warunki do pracy.

Biuro w domu – ukryj je

Ideą biura ukrytego jest to, że gabinet wraz z biurkiem oraz szafkami jest ukryty w szafie wnękowej. W czasie, kiedy nie pracujemy, pomieszczenie z powodzeniem pełni rolę reprezentacyjnego salonu, przytulnej sypialni czy nawet kuchni. W godzinach aktywności zawodowej staje się on pełnowartościowym gabinetem.

CZYTAJ TAKŻE:   Aranżacja pokoju dziecięcego - dodatki są ważne

Biuro w domu w szafie

Biuro w domu – postaw na półki

Przestrzeń biurową warto zaaranżować wykorzystując do tego półki z możliwością wysuwania. Takie rozwiązanie ułatwi nam schowanie, np. dokumentów, a dostęp do nich będzie cały czas łatwy.

Warto także postawić na dobrej jakości biurko, aby uniknąć wszelkich problemów dotyczących kręgosłupa. Na rynku dostępne są biurka ze stelażem wyposażonym elektryczne sterowanie wysokości.

Biuro w domu biurko

zdjęcia: Peka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz