Kominek gazowy LEO 200 Kratki.pl

Do oferty firmy Kratki.pl  – serii kominków gazowych LEO – dołączył model wzbogacony o najnowszą wersję z długim, dwumetrowym horyzontalnym wkładem. Jak zapewnia producent, kominek gwarantuje maksymalną wizję ognia i daje większe możliwości aranżacyjne w przestronnych wnętrzach.

Nowy model kominka od firmy Kratki.pl stanowi alternatywę dla tych użytkowników, którzy nie mają możliwości, aby wybrać urządzenia opalane drewnem, bądź podłączenia do tradycyjnego komina.

Kominek gazowy LEO 200 Kratki.pl – do jakiej aranżacji?

Nowy model dedykowany jest głównie nowoczesnym salonom. Minimalistyczne wzornictwo LEO 200 pozwala wykorzystać go jako centralny punkt aranżacji zarówno klasycznych, jak i niekonwencjonalnie urządzonych wnętrz. Wyposażono go w nowatorskie rozwiązania techniczne i jak zapewnia producent – zapewnia on komfortową obsługę oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

Nowy kominek gazowy LEO 200 Kratki.pl

Wkład gazowy LEO 200 to zamknięte urządzenie grzewcze zasilane gazem ziemnym – NG lub skroplonym gazem propan butan – LPG. Zaprojektowano go w czterech wersjach przystosowanych do rozmaitych warunków architektonicznych – z frontalnym, dwustronnym, a także trójstronnym przeszkleniem. Dzięki temu wkład można umieścić zarówno przy ścianie, jak i w rogu pomieszczenia.

CZYTAJ TAKŻE:   Jakie materiały sprawiają, że dobrze czujemy się we wnętrzu?

Kominek gazowy LEO 200 Kratki.pl

Nowy model kominka wyposażony został w szybę, odporną na działanie temperatury w wysokości nawet 800 stopni Celsjusza. Instalacja urządzenia jest prosta, ale należy pamiętać o tym, że podłączenie urządzenia do instalacji gazowej powinno być wykonane przez specjalistę posiadającego odpowiednie uprawnienia. Montaż przewodów spalinowych wykonuje się w trakcie instalacji samego wkładu, mogą być one wyprowadzone przez dach lub przez ścianę. Stały dopływ powietrza z zewnątrz dostarczany jest przez system przewodów koncentrycznych.

Najnowszy kominek gazowy LEO 200 Kratki.pl

W nowym kominku zastosowano błękitne paliwo i dzięki temu czyszczenie wkładu ogranicza się do minimum. Nie trzeba też systematycznie dokładać i przechowywać opału, ani też gromadzić odpady.

Urządzenie sterowane jest za pomocą pilota z wbudowanym termostatem. Technologia pozwala zaprogramować temperaturę na wybrany okres, a także regulować wysokość płomieni. Działanie kominka LEO 200 jest także w pełni niezależne od warunków panujących wewnątrz budynku.

źródło: Kratki.pl

1 Komentarz

Dodaj komentarz