Tefal OptriGrill – nowość na rynku

Sezon grillowy rozkręca się na dobre. Marka Tefal wprowadziła na rynek urządzenie, które można stać się alternatywą dla tradycyjnego grilla. Jak zapewnia producent, elektryczny model OptriGrill umożliwia przygotowanie nie tylko mięsa, ale także ryb i wiele innych potraw. Wszystko za sprawą rozwiązań tj.  6 dedykowanych programów kulinarnych oraz pomiar grubości mięsa.

Każdemu z nas zależy, żeby przygotowywane dania zawsze były perfekcyjne i smakowały naszym gościom. Aby mięso było idealnie wypieczone, należy dobrać odpowiednią temperaturę oraz czas przygotowania. Firma Tefal zapewnia, że Optigrill jest wyposażony w unikalny Automatic Sensor Cooking, który dostosowuje czas grillowania do grubości potrawy i liczby porcji umieszczonych na grillu.

Tefal OptriGrill – wskaźnik poziomu wypieczenia mięsa

Nowość od Tefala ma ułatwić nam grillowanie, a co za tym idzie – osiągnięcie oczekiwanego efektu wypieczenia np. mięsa. Optigrill dzięki dedykowanemu jemu kolorowemu wskaźnikowi i sygnałowi dźwiękowemu, podpowie na jakim etapie wypieczenia znajduje się obecnie danie.

CZYTAJ TAKŻE:   Gdzie montować panele fotowoltaiczne?

Innowacyjny grill elektryczny Tefal OptiGrill został zaprojektowany tak, aby zadowolić jednak nie tylko miłośników steków, lecz także fanów warzyw, ryb, kiełbasek, opiekanych kanapek, hamburgerów i wielu innych dań.

Tefal OptriGrill – kontrolowane grillowanie

Optigrill wyposażono w 6 automatycznych programów grillowania. Produkt posiada także funkcję odmrażania i tryb manualny np. do grillowania warzyw i owoców. Komfort użytkowania zapewnia również możliwość mycia płyt i tacki ociekowej w zmywarce.

źródło: Tefal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz